drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Dajcie mi wskazówki dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. Planuję remont, ale już chciałbym zrobić odpowiednie zakupy, żeby wszystko dotarło na czas.

Lupusx

Posty: 2

 
Wartościowa propozycja. Dzięki za komentarz. Na pewno się odniosę i powiem, jaki model wstawiłem u siebie. Warto takimi rzeczami się wymieniać.

namok

Posty: 3

 
Możesz zamówić z przeszkleniem drzwi dębowe, żeby sobie udoskonalić aranżację, ogarnąć bardziej nowoczesny klimat, bo to też da się zrobić.

Black_Riot

Posty: 7

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

Laleczka

Posty: 9

 
Ciekawe inspiracje, a o drzwiach drewnianych nie myślałem w tak poważny sposób, aż do dzisiaj. Dzięki za wskazówki.

Wacław

Posty: 15

 
Dębowe drzwi to czołówka, jeżeli chodzi o wytrzymałość i właściwości termoizolacyjne, dlatego możesz sobie potwierdzić temat na http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html. Według mnie to opłacalna inwestycja, lepsza od sosny nawet. Poza tym dąb jakby samodzielnie się regeneruje. To dość znana cecha w całej branży, dlatego trudno spotkać w dębowych drzwiach jakieś naturalne uszkodzenia nawet po długich latach. Żadna pleśń, zagrożenia biologiczne nie wchodzą w grę nawet.

Pendrzec

Posty: 23

 
Drzwi montuj od zewnątrz, rozumiesz? Żeby sobie oszczędzić metraż. Ci, co do wewnątrz drzwi otwierają to tracą niepotrzebnie przestrzeń. Dla mnie to nigdy nie miało większego sensu.

GRUZION5

Posty: 12

 
Całkiem ciekawa propozycja. Tylko raz w życiu widziałem drzwi dębowe u ludzi, ale zachwycają przyznam i znacznie lepiej wyglądają, nawet pod kątem wzorniczym od takich typowych, metalowych, ale wiadomo, że cenowo nieco inaczej.

Trener

Posty: 6