zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, znacie

zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, znacie

Fajnie, iż odszukałam forum o tematyce kodowania. Mam nadzieję, iż pomożecie mi wybrać idealne kursy programowania dla dziecka w wieku 10 lat. Myślę, iż to najlepsze dodatkowe lekcje dla chłopca.

Lalka

Posty: 3

 
Mnie też wydaje się, że Kuba lepiej zaczął się uczyć tzn. szybciej wychodzi mu nauka w szczególności matematyki. Jeśli miałbym się zastanawiać dlaczego, to na pewno widzę w tym wpływ kursów programowania, na które syn uczęszcza od paru miesięcy. Zajęcia niesłychanie mu się podobają i zatem nie rezygnujemy.

olgierd33

Posty: 14

 
Sprawdź sobie takie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w olbrzymich renomowanych placówkach edukacyjnych, albowiem w takich miejscach lekcje są rzeczywiście skuteczne.

Iwona3

Posty: 9

 
Może i my spróbujemy, bowiem jak czytam, to widzę, iż jest sporo korzyści godnych uwagi. Jak na razie to nie mam innego pomysłu, bowiem syn dużo siedzi przed komputerem. Interesuje się informatyką, więc nauka programowania to chyba najlepszy pomysł, żeby sprawić mu przyjemność. Myślę, iż to będzie dla niego najlepsze rozwiązanie.

Ananasek4

Posty: 10

 
Sprawdź sobie takie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w dużych renomowanych placówkach edukacyjnych, ponieważ w takich miejscach lekcje są naprawdę skuteczne.

Gruamer

Posty: 7

 
Jeśli szukacie czegoś rzeczywiście nadzwyczajnego, jeżeli chodzi o kursy programowania, to polecam tę szkołę https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Cudowni wykładowcy. Lekcje interesujące i mnóstwo zabawy dla dzieci w każdym wieku. Cenowo jest dobrze, więc zostajemy i polecamy innym dzieciakom.

Chiny12

Posty: 6

 
Ja również szukałam i zastanawiałam się nad zajęciami pozalekcyjnymi dla młodzieży. Widziałam, że programowanie ma świetne opinie i szczerze powiem, że samej mi się podoba. Na jakie kursy zapisaliście swoje pociechy?

Yuri20

Posty: 21

 
Jestem tego samego zdania, że nie ma to jak spróbować i pozwolić dziecku samemu ocenić, czy mu się takie zajęcia pozalekcyjne podobają. Kodowanie jest fajne. Polecam.

Czarek

Posty: 5

 
Polecam programowanie jako świetne zajęcia dla dzieci nawet tych najmłodszych. Jeżeli szukacie czegoś naprawdę ciekawego i przyszłościowego, to wybierzcie kodowanie. Jest sporo kursów, jakie są godne uwagi i z których należałoby skorzystać.

Mr Frog

Posty: 10

 
Polecam programowanie jako świetne zajęcia dla dzieci nawet tych najmłodszych. Jeżeli szukacie czegoś naprawdę ciekawego i przyszłościowego, to wybierzcie kodowanie. Jest dużo kursów, które są godne uwagi i z których warto skorzystać.

Black_Riot

Posty: 16