fotograf na ślub Zielona Góra, poszukuję!

fotograf na ślub Zielona Góra, poszukuję!

Zacząłem się interesować fotografem, który mógłby mi zrobić zdjęcia ślubne. Nie za bardzo się na tym znam, zatem dajcie znać, na co w ogóle zwracać spostrzeżenie? Moje doświadczenie w tym niestety jest zerowe.

Wariat

Posty: 1

 
Fotograf musi mieć niesłychanie gigantyczne doświadczenie. To podstawa i wtedy zdjęcia wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto pln jest w stanie zrobić coś nadzwyczajnego. Jeżeli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

Lupusx

Posty: 2

 
Na pewno doświadczony fotograf z Zielonej Góry dostosuje się do każdego, bo ma w tym bardzo duże doświadczenie. To osoba obyta w robieniu zdjęć, dlatego nie boi się nawet najtrudniejszych zadań. Chętnie zrobi zdjęcia rodzinie jak i zdjęcia parze młodej.

Karwan

Posty: 3

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, bo ma super ofertę dla każdego.

TomekK

Posty: 3

 
Zdjęcia na ślubie i weselu są bardzo ważne. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić, że ich nie ma. To wyjątkowa chwila i im więcej takich zdjęć powstanie tym będzie lepiej. Nie wszystkie są super, dlatego idziemy na ilość, a wtedy bez problemów znajdziemy super zdjęcia wśród tych zrobionych.

pawel253

Posty: 11

 
Gusta są bardzo różne, dlatego jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym inne. Jedni stawiają na piękne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

fuey

Posty: 25