biuro architektoniczne

biuro architektoniczne

Potrzebuje jakieś firmy, która specjalizuje się w remontach na budynkach zabytkowych. Jeśli ewentualnie możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć, znacie jakąś firmę, która obsługuje takie remonty to dajcie znać. Ogólnie prace kompleksowe od projektu przez wykonanie na budynku dworca kolejowego z XIX wieku. Jeśli możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać.

Kitas

Posty: 1

 
Oferta przygotowana przez firmę Arkada będzie dla Ciebie doskonałą propozycją jeśli chodzi o wykonywanie prac remontowych. Wieloletnie doświadczenie jeśli chodzi o budynki zabytkowe, dzięki czemu nie będzie raczej problemu z tym jaki projekt wykonają i jak do tego projektu będzie się potem odnosił również konserwator. Dzięki doświadczeniu biura nie ma problemu, z tym by uzyskać akceptację dla projektu.

syrena88

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o wykonanie remontu w kościele to niestety, ale konserwator faktycznie będzie sporym problem, Wymogi najczęściej duże i faktycznie musisz mieć firmę, która zrobi do tego dobry projekt i potem będzie w stanie zająć się też wykonaniem. Dodatkowo dochodzi bardzo często problem z realiami takich budynków, które często wymagają faktycznie bardzo dobrego podejścia do tego jak remont będzie wykonywany.

Boss

Posty: 6

 
Takimi remontami na Śląsku zajmuje się między innymi Arkada (http://arkada-architektura.pl). Firma typowo specjalizuje się w pracach budowlanych i remontowych właśnie na budynkach, które są zabytkowe i są pod ochroną konserwatora więc będzie można liczyć na wykonanie takich prac prz nich.

Penio

Posty: 10

 
Rzeczywiście bardzo często jest tak, że spełnienie wymagań stawianych prze konserwatora zabytków przy takich budynkach jest szczególnie trudne. Wiec do remontu warto szukać firmy, która typowo zajmuje się właśnie budynkami zabytkowymi, Takie doświadczenie na pewno będzie przynosiło efekty przy remoncie.

Lomartek67

Posty: 2

 
Polecam zdecydowanie firmę Arkada (http://arkada-architektura.pl). Bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o remont budynków, które mają zabytkowy charakter więc faktycznie można pod tym kątem liczyć na ich pomoc. Poza tym oferta kompleksowa, ponieważ odpowiadają za wykonanie projektu, a potem zajmują się także jego realizacją więc nie trzeba szukać dwóch osobnych firm.

dziobuś

Posty: 15

 
Musisz szukać wykonawcy, który ma doświadczenie i zna odpowiednio realia jeśli chodzi o remonty budynków zabytkowych. Staraj się poszukać kogoś kto będzie w stanie przygotować dobry projekt, który będzie zaakceptowany przez konserwatora a jednocześnie będzie można również oczekiwać, że potem i realizacja nie będzie stanowiła problemu.

Tatusiekk

Posty: 6

 
Co do remontów zabytków to bardzo często bardzo wymagające prace i faktycznie trzeba mieć tutaj kogoś z doświadczeniem, kto będzie w stanie to zrobić na dobrym poziomie. Zadanie nie należy do prostych więc warto szukać firmy, która typowo remontami zabytków się zajmuje, bardzo możliwe, że najlepszą ofertę w tym zakresie zaproponuje.

JasioJasio

Posty: 4

 
Niestety jeśli chodzi o budynki zabytkowe nie ma innej opcji trzeba się liczyć z tym, zę są oczekiwania, które będą stosowane przez ochronę zabytków i przy remoncie będzie trzeba takie kwestie brać pod uwagę, trzeba będzie na te właśnie oczekiwania odpowiedzieć, by remont był efektywny.

Black_Riot

Posty: 19

 
Remont kościoła czy innych tego typu budynków będzie wymagało przygotowania dobrego projektu, który będzie akceptowany przez konserwatora. Dlatego jeśli chodzi o mnie to uważam, że tutaj właśnie oferta firny Arkada (http://arkada-architektura.pl) wypada doskonale i można liczyć na ich propozycje. Bardzo dobrze wykonany projekt, zaakceptowany, efekty realizacji prac również.

FalaSmiechu

Posty: 6