Skup laptopów, kto ?

Skup laptopów, kto ?

Witam. Od razu zaznaczam, iż nie znam się na komputerach itd. mam problem z systemem, może trzeba też zmienić ustawienia w biosie. Szukam dobrego serwisu komputerowego, który ma usługę kuriera jak coś.

jurecekk5

Posty: 9

 
Do mnie przyszedł gość z dobrego serwisu komputerowego i sam się motał :) Gadał o wszystkim i o niczym, iż mu nie płacą itp. itd. Mam kulturę więc się powstrzymałem od komentarza, ale zwracam uwagę, żeby mieć oczy i uszy otwarte :) na takich.

Buła

Posty: 24

 
Szybko i po sprawie. Taki skup laptopów jak ten to świetna sprawa. Miałam okazję kupić nowszy model sprzętu i brakowało mi jednak nieco do tego budżetu. Nie chciałam pozbywać się mojego starego poczciwego laptopa, ale zaproponowali mi dobrą cenę i skusiłam się. Jestem zadowolona, że tak mi się udało rozegrać tę sprawę.

krugerPL

Posty: 22

 
Sprzedałem laptopa u nich http://komputerytopserwis.pl. Ogólnie jestem zadowolony z ich skupu laptopów, bo zaproponowali mi korzystną, najwyższą cenę spośród trzech innych serwisów. Ogólnie żal było mi sprzedawać mojego weterana, ale tak było najrozsądniej, już raz oddawałem go do serwisu.

Illilakip

Posty: 17

 
Jak się nie sparzysz to nie odnajdziesz dobrego serwisu komputerowego. Mnie odnalezienie naprawdę solidnych gości zajęło mnóstwo czasu. Do tej pory miałem okazję spotkać oszustów i nieudaczników itp. :)

bartolini

Posty: 14

 
Tak to właśnie jest, że nie wszędzie można liczyć na fachowe usługi. Szkoda przekonać się na własnej skórze, a bardziej na sprzęcie. Oddałem kompa do tego taniego serwisu laptopów i bałem się co z nim będzie, ale niepotrzebnie. Polecam, bo to fachowcy, zrobili nawet więcej niż chciałem oczywiście za moją zgodą :)

Nazswi45

Posty: 28

 
Taki tani serwis laptopów może skutkować kiepską jakością usług. Oczywiście wcale nie do końca jestem uprzedzony, ale jak widzę takie oferty to omijam je szerokim łukiem. Wolę zapłacić, jakbym miał jakiś problem niż szukać taniochy od niewiadomo kogo tam. No chyba, że serwis może poszczycić się dobrą opinią i długoletnim doświadczeniem :)

mniszek45

Posty: 23

 
Niepotrzebnie trzeba od razu sprzedawać. Też miałem problem i wolałem poszukać dobrego skupu laptopów niż motać się z naprawą itd. Odszukałem jednakże mega dobrych specjalistów, którzy odradzili mi skup, sprzęt zrobili i działa jak należy.

jacor

Posty: 21

 
Jak się nie sparzysz to nie znajdziesz dobrego serwisu komputerowego. Mnie znalezienie naprawdę solidnych gości zajęło sporo czasu. Do tej pory miałem okazję spotkać oszustów i nieudaczników itp. :)

Jasieczek23

Posty: 17

 
Nigdy nie spotkałem się z idealnym serwisem komputerowym. Z reguły było tak, iż więcej wiedziałem od nich lecz nie do końca tyle by sobie poradzić z problemem i w tym cały widz, iż musiałem szukać pomocy. Nie wszędzie jest profesjonalnie, co trzeba jednakże mocno podkreślić :(

jonek91

Posty: 21