Gdzie można kupić takie filtry?

Gdzie można kupić takie filtry?

Witam. Postanowiłem osiągnąć większą prywatność w firmie, w której jestem właścicielem, ale przebywam w pokoju z wieloma współpracownikami. Myślę, że dobrą opcją będzie zakup filtra prywatyzującego.

Co sądzicie o nim? Macie jakieś doświadczenia?

jumju

Posty: 17

 
Dzień dobry,

Prowadzę małą firmę, często spotykam się z klientami „na mieście” i pokazuję im własne przykładowe realizacje, a także warunki finansowe. Trochę głupio przedstawiać ofertę handlową na pokaźne sumy, gdy przyciągam zainteresowanie ludzi w lokalach. Ostatnio zastosowałem w swoich dwóch komputerach filtry prywatyzujące 3M i pozbyłem się tego problemu.

hertinho

Posty: 23

 
Hej. Moim odwiecznym problemem było zachowanie prywatności podczas wyjazdów, gdy współpasażerowie interesowali się, co robię na komputerze. Bardzo mnie to irytowało, ale trafiłam na produkt tj. filtry prywatyzujące i mój problem zniknął.

Anna/maja

Posty: 17

 
Cześć.

Zastanawiałem się nad tym, aby w mojej firmie wykorzystać filtry prywatyzujące 3M, bowiem moi pracownicy pracują nad kontami klientów, do których niekoniecznie dostęp powinni mieć ich współpracownicy niższego szczebla. Trafiłem na http://www.filtryprywatyzujace.pl i okazał się być to dobry dystrybutor, z którego usług jestem zadowolony.

NeCr0

Posty: 20

 
Witam, nazywam się Rafał. Niegdyś zdawało mi się, że nigdy nie będą mi konieczne filtry prywatyzujące, natomiast myliłem się. Częste podróże samolotem i pociągiem wymusiły konieczność zrealizowania takiego kupna.

mateo29

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Długo wahałem się nad tym czy zakupić filtr prywatyzujący. Później dokonałem zakupu i nie zawiodłem się, bo przetestowałem ten produkt na rozmaite pomysły. Powiem jedno – zbadać się cudownie, nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń do jego skuteczności ochrony informacji.

aWąski

Posty: 19