Znacie jakieś dobre Filtry prywatyzujące 3M

Znacie jakieś dobre Filtry prywatyzujące 3M

Cześć. Biorę pod spostrzeżenie kupno filtra prywatyzującego 3M, natomiast moje wątpliwości dotyczą m.in. przekątnej ekranu i jego typu.

Pomóżcie!

Kowalski

Posty: 11

 
Cześć. Dużo osób niewielką wagę przywiązuje do bezpieczeństwa własnych danych, choć jest to kluczowa kwestia. Podczas pracy w publicznych miejscach postanowiłem w związku z ochroną prywatnych danych filtry prywatyzujące, dzięki jakim nikt z boku nie podejrzy, co robię na komputerze. Wydaje mi się to idealnym rozwiązaniem, gdy coraz częściej słyszymy o takich kradzieżach.

Iwona3

Posty: 24

 
Cześć.
Niejednokrotnie stałem się ofiarą osób, które po prostu lubią obserwować, co ktoś inny robi na komputerze. Po długim czasie niekomfortowej pracy w takich warunkach postanowiłem coś zmienić, a wówczas trafiłem na propozycję zakup filtrów prywatyzujących 3M. Nie mogę się nadziwić, że rozwiązanie mojego problemu było takie proste.

bodeksus

Posty: 16

 
Dzień dobry,

Krótki czas temu przeczytałam ciekawy artykuł na temat ryzyka kradzieży informacji. Sama zdałam sobie sprawę, że mogłabym paść ofiarą takiego działania, bowiem czasami loguję się nawet do serwisu bankowego lub korzystam z dokumentów firmy w miejscach publicznych.

Dopiero niedawno zainwestowałam w filtry prywatyzujące 3M.

Damiano

Posty: 17

 
Cześć,

Mój kolega niedawno rozwiązał kłopot, z jakim się borykałam. Chodzi mianowicie o prywatność, gdy korzystałam z ultrabooka w miejscach publicznych. Polecił mi filtry prywatyzujące, a wśród nich jeden, który pasuje do mojego komputera. Odnalazłam go na http://www.toptechnology.pl i muszę stwierdzić, że to rewelacyjne rozwiązanie.

kubaraj

Posty: 20

 
Witam serdecznie.

Podroż samolotem jest dla mnie ciężka, albowiem prawie wykluczone jest komfortowe korzystanie z laptopa, albowiem… moim działaniom przypatrują się współpasażerowie. Prędko udało mi się znaleźć rozwiązanie, jakim okazały się filtry prywatyzujące.

showmemore43

Posty: 29

 
Witam. Filtry prywatyzujące 3M to produkt, o którym usłyszałem całkiem niedawno, ale dość szybko przekonałem się do konieczności zastosowania go. Poprawiło to ochronę mojej prywatności, gdy często podróżuję samolotem lub pociągiem, a także siedzę w miejscach publicznych.

yarpen2

Posty: 28

 
Witam serdecznie.
Chcąc ochronić się przed potencjalną kradzieżą informacji postanowiłem zastosować w swoim komputerze służbowym filtr prywatyzujący 3M, który spisuje się rewelacyjnie. Mogę polecić takie rozwiązanie wszystkim, którzy cenią prywatność ponad inne wartości.

Motospec

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Moja żona nieustannie narzekała, że nie może pracować nad dokumentami naszej firmy, gdy leci samolotem. Obiecałem jej znaleźć rozwiązanie tego problemu, a okazały się nim filtry prywatyzujące. Cechuje je niski koszt i łatwe ograniczenie kątów widzenia ekranu.

hertinho

Posty: 23

 
Witam serdecznie.

Podroż samolotem jest dla mnie uciążliwa, bo prawie wykluczone jest komfortowe korzystanie z laptopa, bowiem… moim działaniom przypatrują się współpasażerowie. Szybko udało mi się znaleźć rozwiązanie, którym okazały się filtry prywatyzujące.

XxxxX

Posty: 19