designerskie meble w najniższych cenach

designerskie meble w najniższych cenach

Cześć wam. Poszukuję nowoczesnych mebli do salonu, głównie myślę o krzesełkach i stoliku. Gdzie można liczyć na niebanalne wzory, kojarzycie ciekawe sklepy meblowe?

andrzej99

Posty: 15

 
Wyjątkowo niskie ceny za meble polskiej produkcji można ustrzelić na portalu www.mebel-partner.pl. Jeśli chodzi o stoliki czy ławy to można poprosić o spersonalizowanie np. pod takim względem jak wysokość czy kolor. Powiem z mojego doświadczenie, że nie robią tutaj problemów.

Lomartek67

Posty: 20

 
Ile trzeba zapłacić za dobrej klasy meble młodzieżowe, tak mniej więcej? Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii? Kupujecie raczej na raty, czy za gotówkę?

Szkolić23

Posty: 12

 
Moja sofa to już się prezentuje tak strasznie, że aż się prosi o wymianę, tylko jeden malutki problem jest...brak środków na koncie. Taki niuans ;)

djramu

Posty: 25

 
Ja to na bank będę potrzebował biurka do domu, bo już mi praktycznie tylko tego mebelku brakuje. Wszystko inne już kupione. Jakoś co do biurka to nie mogę się zdecydować na nic konkretnego.

Joe

Posty: 18

 
Kiedyś meble kupiłem w Ikei i powiem, że nie do końca jestem happy. Ładnie wyglądały na początku, ale po dwóch latach to jednak dość słabo się trzymają. Za niedługo będę musiał wymienić.

dodo1994

Posty: 24

 
Ja to się zastanawiam czy nie odnieść kanapy do tapicera. Tylko wiadomo, trzeba by na jakiegoś fachowca trafić, a różnie to może być teraz z takimi rzemieślnikami.

transerwis

Posty: 20

 
Nie tak dawno wymieniałem rogówkę i faktycznie kupowałem przez internet bardzo tanio. Jak się ma trochę szczęścia to można w internetach coś przyoszczędzić.

Invar4

Posty: 27

 
Heh, największe przygody to mam zawsze z montażem mebli. Wszystko ładnie na instrukcji wygląda, a jak przychodzi co do czego to parę dni się męczę ze złożeniem wszystkiego do kupy.

Katolik

Posty: 15

 
Moim dzieciom to się mebli nie opłaca kupować. Tydzień po montażu wyglądają już tak, jakby miały z 10 lat, a nie 7 dni ;P

Black_Riot

Posty: 10