Meble indyjskie, sprawdzony sklep ?

Meble indyjskie, sprawdzony sklep ?

Urzekły mnie meble indyjskie. Taki styl znakomicie pasowałby mi do sypialni. Jeśli znacie jakieś sklepy, w jakich ceny nie szokują, podzielcie się :) Niezwykle dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

FFelxus

Posty: 10

 
Dla mnie najlepszym wyborem okazały się meble glamour :) Kocham ten uroczy styl. Nie należą do najtańszych, ale świetnie wyglądają we wnętrzu. Zamówione meble trafiły do mnie do Lublina bardzo szybciutko. Zabezpieczone. Poza tym polecam za fachową i przemiłą obsługę. Dawno nie trafiłam na tak rzetelnego sprzedawcę.

eGall

Posty: 19

 
Ja też się zdecyduję na te meble vintage. Podobają mi się :) I już wiem, którą kolekcję wybiorę. Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, iż meble do Lublina szybko dotrą. Czytałam opinie o firmie. Jest godna polecenia, więc na pewno skorzystam.

Yuri20

Posty: 10

 
Noszę się z zamiarem zmian, więc być może skorzystam z tego polecenia. Oferta widać, że spora :) Mam nadzieję, że ceny się nie zmienią, bo już upolowałem sobie tam świetną komodę. Fajnie, że sporo tu propozycji mebli industrialnych.

saradonin

Posty: 15

 
A ja polecam wam meble akacjowe http://www.decorindia.pl. To solidne drewno, a tu w sklepie mają meble w oryginalnych wzorach, fasonach. Mnie urzekły, dlatego trafiły do nas do domu. Super oferta.

Seba123

Posty: 20

 
Styl skandynawski jest całkiem okej. Też myślałam o takich meblach, niemniej jednak w końcu zdecydowaliśmy się na meble orientalne z drewna mango. Z tego co się dowiadywałam to niezwykle trwałe drewno, więc nabycie będzie na lata. Taką mam nadzieję i też jestem zadowolona z cen w tym sklepie. Kupowanie naprawdę się opłaca.

iwanme

Posty: 21