Kuchnie na wymiar - Warszawa

Kuchnie na wymiar - Warszawa

Modne, prestiżowe meble na wymiar do kuchni – skąd zamówić? Dopiero urządzamy sobie dom, totalnie od podstaw i przyszła kolej na kuchnię. Potrzebowałbym namiaru na firmę z kreatywnym podejściem i znajomością aktualnie obowiązujących trendów.

warter88

Posty: 10

 
Jeszcze fachowców od stolarki można w tym kraju znaleźć, nie wszyscy wyjechali do roboty za granicę. Mój ojciec świętej pamięci to miał wielki talent do stolarki właśnie, robił meble – dzieła sztuki.

dof77

Posty: 19

 
Mam w planie gdzieś pod koniec roku się zająć kuchnią i też meble wymienić przy okazji. Mam namiar na kilka firm robiących meble na zamówienie, ale jeszcze nie wiem z czyich usług skorzystam. Na pewno będę negocjował cenę ;)

Rrobo159

Posty: 20

 
Fajne meble mi zrobiła ekipa z firmy Kulenty – kulenty.pl. Długo na meble nie musiałam czekać i zdecydowanie odpowiadają temu co widziałam wcześniej na projekcie. Mają w ofercie serwis gwarancyjny i trzeba przyznać, że wybór materiałów na których pracują jest bardzo szeroki. Meble robią wrażenie bardzo wytrzymałych, ale więcej to będę mogła napisać myślę po kilku latach eksploatacji.

iwanme

Posty: 21

 
Trafić na dobrego projektanta nie jest tak znowu łatwo. Ja mam dość przykre doświadczenia z jedną firmą, gdzie w zasadzie przy projekcie w ogóle nie brali pod uwagę tego co ja chcę, tylko próbowali narzucić mi swoje pomysły i koncepcje. Szybko się współpraca zakończyła.

Robuś

Posty: 14

 
Akurat przy meblach kuchennych to bym przede wszystkim stawiał na funkcjonalne rozwiązania i solidne. Teraz już można kupić tak zabezpieczone blaty kuchenne, że nawet ostre piłowanie nożem po nich wielkiej krzywdy nie zrobi.

Nikuś23

Posty: 18

 
Coś mi sąsiad ostatnio opowiadał o ekipie, która dla niego meble do salonu robiła i mocno sobie ich zachwalał. Ponoć szybko się uwinęli i dużo nie skasowali. Może sam wezmę do nich namiar, bo przydałoby się u mnie też mały remont zrobić.

czader89

Posty: 23