nowoczesne meble włoska tapicerka

nowoczesne meble włoska tapicerka

Ostatni raz jak kupowaliśmy z żoną meble przez sieć, to przysłałi nam totalną tandetę...wszystko po prostu czystej wody made in Taiwan ;/ No i niestety jak to bywa z taką jakością, powoli zaczęło się rozsypywać – a to zawiasy, a to lakier zaczął schodzić, tapicerka się ścierać itd. Gdzie mają porządne meble, które wytrzymają w dobrym stanie wiele lat?

Kitas

Posty: 13

 
Ostatnio to mam w głowie taki pomysł, żeby zainwestować w skórzaną kanapę. Mi skóra nie przeszkadza, ale żona marudzi, że ona nie lubi, że skóra zimna, że się klei...no i klops ;P

aligator3

Posty: 22

 
Ponoć włoskie meble są dobre jakościowo, tylko to muszą być prawdziwe meble z włoskich komponentów, bo niestety nie brakuje podróbek, które tylko w nazwie mają – włoskie ;PP

Babeczka

Posty: 12

 
Pochwalę się, że mój mąż to typowa złota rączka, także sporo szafek, regałów to on sam własnymi rękoma zrobił nam w domu ;)) Dziewczyny, a teraz – zazdrośćcie! ;D Pozdr!

Hardkorowy Koksu

Posty: 20

 
Ja to jestem wyczulony na chińszczyznę, także meble wybierałem dość długo, żeby tylko ominąć te fabrykowane w Azji. Udało się znaleźć firmę Rosanero (www.rosanero.pl), w sumie to pierwszy raz o niej słyszałem. Oni mają meble we włoskim standardzie, ale robione są one w Polsce, zgodnie z zamówieniem klienta. Dobra obsługa, design nietuzinkowy, ich bym polecał jak coś.

Odi

Posty: 18

 
W domu moich rodziców stoi okrągły, drewniany, rozkładany stół i powiem, że chętnie bym go im podwiędził, bo jest świetny...:) A tak poważnie, to szukam czegoś w podobnym stylu w sklepach i lipa.

Mariusz

Posty: 19