Gdzie kupię meble z Indii?

Gdzie kupię meble z Indii?

Cześć! Możecie mi poradzić gdzie mogłabym kupić jakieś fajne meble orientalne. Tylko proszę o namiar na miejsca już sprawdzone!

Joe

Posty: 22

 
Hej!

No ja też niedawno urządzała dom. Jest to nie lada wyzwanie. Znaleźć odpowiednie wyposażenie dzisiaj nie jest łatwo. Rynek jest zalany trochę taką potocznie mówiąc tandetą. A trudno kupować z myślą że to tylko na chwilę i że się niedługo wymieni meble.

Polecam kupić meble zarówno dobre jak i oryginalne.

Rimano

Posty: 26

 
Cześć!

Może ktoś pomoże i da jakąś wskazówkę, gdzie można nabyć wyposażenie wnętrza, przede wszystkim meble orientalne. Jestem bardzo zachwycona tamtejszą kulturą i chciałabym mieć coś w takim stylu na co dzień w domu.

Proszę o pomoc!

Jasieczek23

Posty: 17

 
Witam!

Ja z miłą chęcią Wam pomogę. Mnie przypadły do gustu meble ze strony internetowej http://www.indyjskie-klimaty.pl. Ja osobiście jestem z nich bardzo zadowolona. Wydaje mi się, że warto je zobaczyć. Ale to oczywiście kwestia gustu. Pozdrawiam serdecznie wszystkich poszukujących i życzę powodzenia w tym trudzie!

Maciusinski

Posty: 10

 
Hej!

Poszukuję sklepu z indyjskimi rzeczami. Może ktoś mógłby mi coś polecić. Trochę jeszcze w tym temacie raczkuje i nie wiem dokładnie na co zwracać uwagę. Ogólnie podobają mi się takie meble, natomiast do końca nie wiem gdzie nabyć takie, żeby na pewno były z Indii.

Czy ktoś mi pomoże?

Malinka Moja

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Są u nas oczywiście sklepy z takimi oryginalnymi perełkami, trzeba tylko dobrze poszukać. Wiadomo, że takie meble musza mieć odpowiednią jakość. Jednak nawet można je kupić niedrogo. Polecam, bo naprawdę warto w swoim domu mieć takie śliczności, dla mnie takie meble to cudeńka!

showmemore43

Posty: 29

 
Cześć! Chce zaskoczyć moją dziewczynę, która uważa, iż w ogóle nie mam gustu. No może trochę nie interesuje się urządzaniem wnętrz lecz za to robię inne rzeczy. Wobec tego też niezwykle proszę o pomoc i naprowadzenie mnie na sklep w którym nabędę niespotykane meble!

QQrydza

Posty: 15

 
No hej wszystkim.

Widzę, że trafiłem niesłychanie dobrze. Tez lubię żeby było dobre i tanie. Ciężko mi jako studentowi szaleć przy urządzaniu mieszkania. Mam małą kawalerkę, zatem zależy mi na meblach, które będą funkcjonalne lecz będą miały wygląd.

mobista

Posty: 27

 
Dzień dobry. Nie ma co panikować jak się szuka dobrego sklepu z meblami. Przekonałam się o tym na swojej skórze. Obecnie można na spokojnie w Internecie znaleźć taki sklep. Ja już robiłam takie zakupy. Okazało się, iż mebelki są wspaniałe a do tego zaoszczędziłam. Dostawę miałam, można powiedzieć ekspresową. Obecnie kupuje tylko w takim sklepie.

Sebo

Posty: 33

 
Witam!

Szukam mebli o wysokiej jakości i niskiej cenie. Jestem na starcie życia, można powiedzieć i dlatego bardzo zależy mi na przystępnej cenie. Może ktoś z was już takie kupował i mi coś poleci. Muszę urządzić moje maleńkie mieszkanko. Chciałabym to zrobić fajnie i w miarę oryginalnie.

Polećcie mi coś, bardzo proszę bo ja mam pustkę w głowie.

Nowe oblicze

Posty: 15