jakiego dentyste polecacie w Londynie

jakiego dentyste polecacie w Londynie

Witajcie. Potrzebuję znaleźć kontakt do dobrego dentysty w Londynie który zajmuje się zabiegami typowo estetycznymi. Największy problem mam z przebarwieniami i coraz bardziej mi to przeszkadza w codziennym życiu (kontaktach z klientami itd.)

Kitas

Posty: 12

 
U nas w PL to ponoć duzym problemem jest że ludzie rezerwują sobie wizyty a potem nie przychodzą. Nawet nie dzwonią poinformować że rezygnują z wizyty przez co lekarz czeka, kolejka stoi a człowieka nie ma a potem są z tego problemy długie czekanie na wizyty.

Fotnik2

Posty: 8

 
W UK jeszcze się nigdzie nie leczyłem ale jak to mówią – jeszcze przyjdzie kryska na matyska pewnie..także powoli się sam rozglądam za jakąś kliniką czy innym miejscem gdzie można by sie leczyć w razie potrzeby.

klimner56

Posty: 18

 
Jak byłem dzieckiem to najbardziej się bałem zastrzyków no i na drugim miejscu dentystów. Z dentystami to mi w miarę przeszło ale pobierania krwi to nei cierpię aż po dziś dzień a mam już 30 lat skończone ;P

Robuś

Posty: 18

 
Na stronie dentist-battersea.uk masz namiar do gabinetu gdzie my się leczymy rodzinnie jeśli chodzi o zęby. Szeroki zakres zabiegów, od standardowych przeglądów profilaktyki fluoryzacji po skomplikowane leczenie takie jak choćby zakładanie implantów. Sam mam implant wstawiany tutaj . Zero problemu, czuję go tak jak naturalny prawdziwy ząb.

dermuster

Posty: 6

 
Ja się bardzo boję problemów jezykowych przy kontakcie z lekarzem w Londynie. Znam język nawet nieźle, ale co innego zamawiać taksówkę po angielsku a co innego rozmawiać o chorobach, medycznym językiem typowo.

Hymnny4

Posty: 5

 
Różnych można dentystów znaleźć, jedni są z większym wyczuciem a inni się nie pieszczą szczególnie. Choć ja to już wolę trafić na gbura ale z pewną ręką który raz pociągnie i ząb wyrwany zamiast się szarpać pół godziny...delikatnie z każdej strony.

Mr Frog

Posty: 8

 
O zęby warto dbać, bo jednak od nich w dużej mierze zależy też ogólne zdrowie, a poza tym komfort życia. Wiadomo że lepiej się żyje jak można zjeść to co się lubi, jak nie trzeba uważać na zimne, czy na gorące napoje żeby zębów nie podrażniać.

michał

Posty: 9