psychoterapia online, szukam

psychoterapia online, szukam

Potrzebny mi na szybko psychoterapeuta online. Sprawa poważna, dlatego dajcie znać, do kogo powinienem się zgłosić.

Lalka

Posty: 5

 
Z doświadczenia wiem, że problemy, które się nawarstwiają prowadzą do jeszcze większych problemów. Lepiej nie czekać tylko szybko umawiać się do specjalisty.

czdeRRR

Posty: 11

 
Mieszkam w małej miejscowości i każdy o każdym wszystko wie. Dla mnie terapia przez Internet to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. Polecam, bo naprawdę bardzo mi pomogli. Nawet nie sądziłem, że to wszystko będzie takie łatwe. Znają się na tym trzeba przyznać.

Narcyzzz

Posty: 4

 
Na szczęście nie musze korzystać z pomocy specjalistów, ale wielu osobom by się to przydało. Zwłaszcza tym, których mijam jadąc samochodem do pracy.

QwerTery

Posty: 4

 
Nie mam problemów ze stresem, bowiem podchodzą do wszystkiego z dystansem. Szkoda zdrowia marnować żeby denerwować się na innych. W pracy stresu też nie mam, ale wiem, że wielu znajomych sobie z tym nie radzi. Niektórzy są na bardzo silnych lekach uspokajających.

wisła1905

Posty: 16

 
Najlepszych psychoterapeutów online można spotkać na stronie https://rozwiazaniaistnieja.pl. Mnóstwo osób potwierdza, iż rzeczywiście się znają na rzeczy. Nie korzystałem z nich, ale znajoma korzysta. Jej syn daje jej w kość, zatem zgłosiła się po pomoc.

michał

Posty: 6

 
Psycholog to musi mieć mocną psychikę żeby wysłuchiwać tych problemów ni nie zwariować. Nie chciałbym się czymś takimi nigdy w życiu zajmować.

Babeczka

Posty: 4

 
Dawniej psychoterapeuci online to było coś, czego się krępowaliśmy. Dzisiaj ludzie oficjalnie się przyznają, że korzystają z pomocy specjalistów. To dobrze, że jesteśmy bardziej świadomi tego, co się dzieje. Gdyby więcej osób korzystało z pomocy psychologów to świat byłby piękniejszy. Po co czekać? Problemy się same nie rozwiążą.

johncena67

Posty: 12

 
Na mnie psychoterapia online zadziałała. Zdalnie łączyłem się z psychologiem i mi pomagał. Miałem poważne kłopoty w pracy, natomiast szybko się z tym uporałem. Dziś trochę w przeciwnym wypadku patrzę na świat, zatem Wam takie spotkanie poprzez Internet ze specjalistom też polecam. Można mnóstwo na tym zyskać.

Facio

Posty: 7

 
Na mnie psychoterapia online zadziałała. Zdalnie łączyłem się z psychologiem i mi pomagał. Miałem poważne problemy w pracy, ale szybko się z tym uporałem. Dzisiaj trochę inaczej patrzę na świat, dlatego Wam takie spotkanie przez Internet ze specjalistom też polecam. Można wiele na tym zyskać.

propek1

Posty: 13