dobra klinika leczenia żylaków w Londynie

dobra klinika leczenia żylaków w Londynie

No cześć – witam! Potrzebowałabym namiaru na dobrą klinikę w londynie która ma doswiadczenie w usuwaniu zylakow. Jakieś propozycje z waszej strony? Gdzie wam się udalo z tym uporać?

koko

Posty: 4

 
Z tego co ja wiem żylaki się potrafią robić od stojącego stylu życia. Ale jak tutaj nie żyć na stojąco? :) Jeszcze za siedzenie nikt człowiekowi nie płaci a za stanie godzinami przy taśmie produkcyjnej na zakładzie już tak.

warter88

Posty: 9

 
Na stronie sw11clinic-clapham.co.uk/varic masz pokazane jak ja miałam usuwane żylaki. TO jest strona kliniki w Clapham gdzie mnie leczono. Jestem zadowolona z efektu sama kuracja nie była tak uciążliwa jak to może wygllądać tutaj na tym nagraniu. Cenowo też nie wyszło to jakoś super kosztownie, w każdym razie, zdecydowanie była to dobra inwestycja...we własne zdrowie zawsze warto inwestować.

Kowalski

Posty: 8

 
Z żylakami to nie ma żartów, najlepiej reagować jak już zauważy się jakieś pierwsze małe wybrzuszenia. Bo jeśli przeczeka się aż problem się rozwinie to potem faktycznie leczenie może być trudne kosztowne i czasochłonne.

Kowalski

Posty: 13

 
Ponoć dieta ma duże znaczenie na żylaki. Ale do końca to nie wiem co jeść a czego unikać żeby sobie problemów nie narobić. Podejrzewam że jak ze wszystkim – zdrowa dieta to głównie warzywa i zrównoważone regularne posiłki bez przejadania się.

Iwona3

Posty: 12

 
Moja ciotka to się z żylakami męczy od lat. Już nie jestem w stanie policzyć jak dużo miała operacji ale trochę tego było. Oczywiście ona leczy się w Polsce więc pewnie też z jakością tych zabiegow mogło być różnie możliwe że na zachodzie w Niemczech czy w Uk by jej bardziej pomogli.

wisła1905

Posty: 8

 
Akurat opieka medyczna w UK jest na bardzo dobrym poziomie, o wiele lepiej leczyć się tutaj niż w Polsce. Ale co do żylaków to nie doradzę akurat ten temat to jest dla mnie czarna magia, nie mam pojecia co i jak.

tomalix

Posty: 24