klinika medycyny estetycznej Katowice

klinika medycyny estetycznej Katowice

Cześć wszystkim. Chciałabym zapytać was o pielęgnację przeciwstarzeniową dla kobiet 40+. Mam już 43 lata i wyglądam coraz gorzej, a ostatnie, czego chcę, to się zestarzeć. Co mam zrobić, co polecacie. Jestem z Katowic.

Kajaop

Posty: 3

 
Radzę Ci zbadać się pod kątem nietolerancji pokarmowych. Moja siostra tak miała. Chodziła do różnych kosmetyczek i dermatologów, ale ostatecznie to pomogło jej dwie rzeczy. Pierwsza rzecz to było wykonanie testów na nietolerancję, które wykazały, że ona nie toleruję laktozy, i wtedy jak przestała jeść produkty mleczne i pić mleko to pryszcze przez cały jej wyskakiwać, a później zostało jej już tylko pozbycie się właśnie takich blizny, o jakich piszesz i ona to robiła laserem w Katowicach u pani doktor Lenartowicz. Do tego miała jeszcze w u tej lekarki mezoterapię igłową. To jest adres strony www http://lenartowiczclinic.pl .

Facio

Posty: 4

 
Tak, jak najbardziej polecam Ci ten zabieg. Ja miałam ogromne kompleksy na punkcie swoich wąskich ust, których wcale nie było widać, a po jednym mililitrze moje usta są nareszcie takie, jakie chciałam.

plertoo3

Posty: 12

 
Powinnaś pójść do dobrego lekarza dermatologa, a jak już naprawdę największy specjalista Ci nie pomoże, to nie pozostaje Ci nic innego, jak po prostu zacząć leczenie laserem albo chodzić często do dermatologa na te głębokie peelingi medyczne.

Miki

Posty: 9

 
Stosuję pielęgnacji z górnej półki i jestem zadowolona, bo moja skóra wygląda lepiej. Nie mam tendencji do powstawania zmarszczek i chyba będę miała je późno, ale skóra była jakiś czas temu bardziej wiotka. Teraz jest jędrniejsza.

dermert

Posty: 9

 
Musisz sobie wygładzić zmarszczki to po pierwsze a po drugie, tam, gdzie masz ubytki tkanki tłuszczowej, wcisnąć sobie kwas hialuronowy albo wypełnić własnym tłuszczem, ale to jest chyba droższe i ja bym wolała kwasem na Twoim miejscu. Do tego oczywiście kosmetyczka albo kosmetolog, nie żadne kremy, bo to nic nie działa. Super jest też mezoterapia igłowa.

czlowiek488

Posty: 23

 
Coraz więcej kobiet wybiera ten kwas hialuronowy. To na pewno jest lepsze, niż wszystkie te operacje plastyczne, które zmieniają rysy. Przynajmniej moim zdaniem kwasem nie można sobie zrobić krzywdy, bo on się po jakimś czasie rozkłada, byleby nie przesadzić.

Hihi_WWW

Posty: 4

 
Bardzo mi przykro. Wiem, co czujesz, bo sama przez prawie 12 lat miałam trądzik. Po prostu wiek sprawił, że pozbyłam się problemu, ale wiem, jakie jest to uciążliwe. Tylko że ja miałam trądzik w czasach, w których medycyna estetyczna i kosmetologia nie były jeszcze tak rozwinięte, jak teraz, więc może jest dla ciebie jakaś nadzieja. Trzymam kciuki. Może spróbuj przypatrzeć się swojej diecie, może w niej jest coś, co ci szkodzi.

jozefinna

Posty: 11