Hotel Poznań Ławica

Hotel Poznań Ławica

Hej.

Chcę mężowi wykonać prezent i zabrać do na tor Poznań, bo uwielbia jeździć autkiem zaś na drodze, to wiadomo, iż szaleć nie można :P Polećcie mi proszę jakiś przyjemny hotel blisko toru Poznań.

Dziękuję :*

yetisize

Posty: 22

 
Ja w Poznaniu jak nocowałem to w takim małych hoteliku PodBrzozami, fajnie było. Byłem latem i można było sobie wyjść na ganek i wypić zimnego browarka, bylo tam cicho i spokojnie. Nikt nam nad glową nie świerczał, auta nie jeździły jak szalone a pokoje były takie wiesz, zdobione łóżka – żonie się niezmiernie podobało. Dzieciaki mogły pobiegać sobie, taki ogródek tam jest z tyłu. Można się było najeść niezmiernie dobrze, wędliny smaczne mieli na śniadanie więc z czystym sumieniem mogę polecić.

bodeksus

Posty: 16

 
Poznań i generalnie wielkopolskie to wspaniałe okolice i napewno w całym wielkopolskim odnajdziesz jakieś przytulne miejsce. W samym Poznnaiu może być drogo, chyba, iż nie szukasz w centru, albowiem na ogól tam ceny są wywindowana. W wawie w centrum są takie ceny, iż jakby tam pomieszkać miesiąc w hotelu to możnaby za to kupić sobie działkę nad jeziorem... szkoda gadać, w Poznnaiu mają doskonalsze ceny, albowiem dwa razy byłem i nie natrafiłem na wyoskie koszty, choć najlepiej szukać nie w centrum.

dobryrd

Posty: 22

 
Poznań jest niezwykle ładny i nowoczesny lecz pewno hotel w typowym polskim klimacie też znajdziesz. Ja generalnie cieszę się, iż tu mieszkam, albowiem można odnaleźć wszystko jak w warszawie, lecz my mamy lepszych ludzi nie gonimy tak za pieniądzem jak warszawiacy :P Jakbyś nie odnalazł tego czego szukasz to na prawdę bylabym niezwykle zdziwiona.

RasiakNorris

Posty: 25

 
Ja jedynie raz byłam w poznaniu w hotelu z narzeczoną, natomiast to był hotel za 300zł za pokój więc inny niż ty oczekujesz. Jak pragniesz taniej to nie szukaj w centrum, bowiem chyba im bardziej w stronę śródmieścia tym wychodzi drożej i bardziej nowocześnie, więc nie wiem jak tam pragniesz... natomiast lepiej szukaj czegoś na obrzeżach miasta.

marq

Posty: 24

 
Nie mogę ci nic tutaj polecić. Mieszkam w Poznaniu, ale po hotelach się nie rozbijam :P w centrum to raczej odszukasz same kosztowne hotele, które są takie wiesz nowobogackie i generalnie takie sztywniackie troszkę, więc raczej w ścisłym centrum nie odszukasz hotelu, który będzie fajne dla małych dzieci czy starszych osób, według mnie poszukaj coś pod Poznaniem, bowiem wówczas zawsze jest troszkę ciszej i taniej.

jpyzio

Posty: 17

 
Ostatnio w Poznańskim hotelu byłam 2 lata temu na szkoleniu, lecz za to płacił mój pracodawca więc nie wiem ile to kosztowało. Szkolenie trwało tydzień i zdążyłam obejść pół miasta po godzinach i tam jest mnóstwo hoteli. Cen ich nie znam, bowiem nie wchodziłam do środka, lecz jest w czym wybierać. Te w centrum są kosztowne na pewno, lecz ten mój hotel nie był najwyższych lotów pomimo tego, iż był w centrum miasta. Taka szary wielki budynek na 6 czy 7 pięter, więc tego nie polecam – weź na neta i poszukaj to coś odnajdziesz...

Dzidzia

Posty: 19

 
Ja byłam w takim hotelu gdzie były takie staropolskie pokoiki ładnie urządzone, nie było w nich zbędnego miejsca natomiast i ścisku nie było. Tak jakby się trafiło do jakiejś cioci szlachcianki. To jest ich strona internetowa http://www.podbrzozami.pl może tobie się też spodoba klimacik.

Dodam jeszcze tyle, iż śniadanie było faktycznie pyszne tak, iż aż się przejadłam i trudno mi bylo wstać z krzesła życzę udanego wyjazdu.

pmrm1

Posty: 24

 
Ja jedynie raz byłam w poznaniu w hotelu z narzeczoną, lecz to był hotel za 300pln za pokój więc inny niż ty oczekujesz. Jak chcesz taniej to nie szukaj w centrum, bo chyba im bardziej w stronę śródmieścia tym wychodzi drożej i bardziej nowocześnie, więc nie wiem jak tam chcesz... lecz lepiej szukaj czegoś na obrzeżach miasta.

Sarev22

Posty: 24

 
Mąż mnie kiedyś zabrać do hotelu PodBrzozami jak byliśmy Poznaniu. Mi się bardzo podobało, bo było swojsko, była smaczna strawa na śniadanie ze swojskimi wędlinami – mnie i mężowie bardzo smakowało. Wyspaliśmy się faktycznie dobrze, bo było ciuchutko i wygodnie, łóżka duże i zdobione na starszy styl.

Jeżeli szukasz właśnie czegoś takiego to polecam.

NeCr0

Posty: 20