świnoujście apartamenty przy plaży, gdzie szukać ?

świnoujście apartamenty przy plaży, gdzie szukać ?

Chciałbym wynająć noclegi w świnoujściu przy promenadzie. Lokalizacja jest dla mnie ważniejsza niż cena, wobec tego dajcie namiary do kogoś, kto ma coś ciekawego do wynajęcia.

ukrwios

Posty: 3

 
My lubimy jeździć do Świnoujścia, bo stamtąd mamy blisko do Niemiec. Nie trzeba nawet brać samochodu żeby tam pojechać. Korzystamy z rowerów i to są niezapomniane chwile według mnie to miejsce dla singli, zakochanych jak i dla rodzin z dziećmi.

Damiano

Posty: 17

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, że to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, ale najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeśli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

werwer

Posty: 6

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego samochodu. Cenię sobie i to niesłychanie komfort i na to zwracam swoja spostrzeżenie.

MałeM34

Posty: 18

 
Lubię Świnoujście i kilka razy tam byłem. Śpimy za każdym razem w innym miejscu, lecz raczej bisko wszystkich atrakcji miasta. Nie lubimy poruszać się w okresie wakacji samochodem. Jedziemy i korzystamy ze wszystkich atrakcji, które się tam znajdują. Samochodem pierwszy raz ruszamy dopiero do swojego domu.

ukrwios

Posty: 12

 
Wynajmujmy w kilka osób apartamenty w świnoujściu. Ceny są zawsze jednym z niższych, jakie znajdujemy nad morzem. To, dlatego że rozmawiamy z właścicielem, a nie dziesięcioma pośrednikami, którzy naliczają sobie koszty.

Worms

Posty: 18

 
Wynajmujmy w kilka osób apartamenty w świnoujściu. Ceny są zawsze jednym z niższych, które znajdujemy nad morzem. To, dlatego iż rozmawiamy z właścicielem, a nie dziesięcioma pośrednikami, którzy naliczają sobie koszty.

Black_Riot

Posty: 6

 
Rezerwujemy w Świnoujściu apartamenty przy plaży ze strony https://promenadaapartamenty.pl. Jest super. Mnie się to miejsce podoba. Apartamenty są niezmiernie dobrze wyposażone, z widokiem na morze. Polecam to miejsce.

Kowalski

Posty: 8

 
Nie potrafię wskazać miejsca, które jest najlepsze w Świnoujściu, bo mam ich wiele. Na pewno blisko promenady jest super, ale tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bo chętnych dużo.

@_24lampy

Posty: 4

 
Rezerwowałem jakieś bardzo komfortowe noclegi w Świnoujściu, ale to było w tamtym roku. Były to apartamenty bezpośrednio od właściciela. To, dlatego cena była naprawdę niska. Znajdę namiary to dam Wam znać gdzie ich można będzie znaleźć.

Intro_69

Posty: 6