Wesele Wieliczka, dobry pomysł ?

Wesele Wieliczka, dobry pomysł ?

Witam.

Częstokroć rozmawiałam już o weselu w Wieliczce. Teraz znam jego koszty. A wy organizowaliście tutaj ślubu?

Jasio

Posty: 12

 
Organizacja wesela w Wieliczce to fajna sprawa, bo Wasi goście odwiedzają zarówno znakomity region Polski. Trudno mi się wypowiedzieć na temat kosztów organizacyjnych, bo sama dopiero wszystko rezerwuję.

chmiel80

Posty: 28

 
Wydaje mi się, że wesele w Niepołomicach to bardzo dobry pomysł. Sama organizowałam taką uroczystość tutaj i wyszło mi wszystko bardzo korzystnie pod względem cenowym. Mogę tylko polecić i co nieco podpowiedzieć.

Mariusz

Posty: 28

 
W naszym przypadku wybór padł na wesele w Wieliczce, bo tutaj znaleźliśmy salę, która w 100% była w stanie sprostać naszym wygórowanym oczekiwaniom. Byliśmy w stanie zapłacić dużo, ale pod warunkiem tego, iż uzyskamy odpowiednio wysoką jakość. Udało się.

pracuss33

Posty: 15

 
Nocowałem wielokrotnie w Wieliczce. Miałem przyjemność wybierać noclegi w Wieliczce wspólnie z narzeczoną i zwiedziliśmy już kilka hoteli tutaj :)

Jasio

Posty: 21

 
Przy wyborze hotelu w Niepołomicach rekomenduję Wam wziąć pod uwagę wyłącznie obiekty, które posiadają od trzech gwiazdek w górę. Wszystkie inne to naprawdę kiepski poziom zarówno, jeśli chodzi o stan obiektu, jak i jakość obsługi. Przekonałem się o tym sam, więc uniknijcie takiego błędu. Miłego dnia.

Knopek

Posty: 26

 
Gdy ciekawi Was jako hotel w Dobczycach wybrać wydaje mi się, iż jestem w stanie Wam coś rekomendować. Sprawdźcie tą ofertę: http://www.nawierzynka.pl. Nie pożałujecie, a przynajmniej ja nie żałowałem!

Marko

Posty: 18

 
Jeśli mam wskazać Wam jakieś interesujące kierunki to możecie zaciekawić się tym, co ma Wam do zaoferowania kopalnia soli w Bochni. Mam wrażenie, że nie będziecie rozczarowani.

Pipek56

Posty: 14

 
Ciekawiło mnie to, jak prezentuje się kopalnia soli „od środka” i miałem okazję niedawno się o tym przekonać. Nie pamiętam, niemniej jednak płaciłem chyba 30 lub 40 pln za wstęp razem z przewodnikiem. Da radę taniej poza sezonem.

labuh

Posty: 17

 
Trafnym pomysłem było wesele w Wieliczce, które zorganizowałem wspólnie z moją aktualną małżonką. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż odbyło się właśnie tam. Mieliśmy szeroki wybór sal, fajne zespoły grające w okolicy, a zarówno znaliśmy doświadczonych fotografów i kamerzystów. Mieliśmy prosto :)

Acclaim

Posty: 16