Domki letniskowe nad morzem, proszę o pomoc

Domki letniskowe nad morzem, proszę o pomoc

Witam. Ciekawi mnie to, w jakich cenach plasuje się wynajem domków nad morzem? Pomoże ktoś?

Polaczek90

Posty: 15

 
Dokonując wyboru domków we Władysławowie polecam kierować się nie tylko ofertą zawartą na stronie WWW, bo niekiedy nie odzwierciedla ona wszystkiego w 100%.

Generalnie sprawdziła się w moim przypadku oferta domków dostępna tutaj: http://oland.com.pl. Akurat ona jest rewelacyjna cenowo.

TomekK

Posty: 7

 
Domki nad morzem to także moim zdaniem znakomity sposób na spędzenie letniego wypoczynku. Mam wrażenie, iż duża grupa ludzi winna być głównie zadowolona z oszczędności, jakie jest w stanie wygenerować zajmując domek o sporej powierzchni. Potrafi on pomieścić nawet 6 lub 8 ludzi, a jego cena to maksymalnie 250-300 pln.

HalskiPol

Posty: 25

 
Mam wrażenie, iż ośrodek SPA we Władysławowie stanowi wydatek rozpoczynający się od 200 zł za dobę pobytu w takim obiekcie. Sporo zależy od tego, które zabiegi SPA preferujecie, albowiem to wpływa na cenę.

Franken2

Posty: 22

 
W przeszłości odwiedzałem pewien ośrodek SPA we Władysławowie, ale teraz mam problem, aby znaleźć na niego namiary. Postaram się podesłać Wam dane tego obiektu.

Waka Waka

Posty: 30

 
Wielokrotnie wynajmowałem domki letniskowe we Władysławowie i jestem bardzo zadowolony z tej formy wypoczynku nad morzem. Mogę codziennie pooddychać świeżym powietrzem, nie muszę się niczym martwić. Ponadto mam do dyspozycji wyposażoną kuchnię, łazienkę i świeżą pościel. Polecam!

Malinka Moja

Posty: 21