przewóz osób do Niemiec, proszę o polecenie!

przewóz osób do Niemiec, proszę o polecenie!

Zastanawiam się nad tym gdzie znajdzie przewóz osób do Niemiec? Konieczna mi taka firma, która ma busy w niesłychanie świetnym stanie. Chce bezpiecznie dotrzeć do celu. Nie musi być ekstra prędko byle w całości dojechać do miejsca przeznaczenia.

Penio

Posty: 1

 
Trzeba uważać na takie firmy. Wybierajcie takie, które mają doświadczenie, bo inaczej można nie dojechać do celu. Firma powinna mieć nowe samochody, które są bardzo dobrze wyposażone. Wtedy wiemy, że są bezpieczne. Oczywiście to, kto je prowadzi ma ogromne znaczenie.

jommen

Posty: 3

 
Zawsze jak jadę to własnym samochodem. Faktycznie koszty są wyższe, ale przecież nie to jest najważniejsze. Zresztą jazda nawet na długich trasach sprawia mi przyjemność, dlatego nie chce wybierać żadnego busa.

hubertus

Posty: 3

 
Trzeba uważać na takie firmy. Wybierajcie takie, które mają doświadczenie, bo w przeciwnym wypadku można nie dojechać do celu. Firma winna mieć nowe pojazdy, które są bardzo dobrze wyposażone. Wtedy wiemy, iż są bezpieczne. Naturalnie to, kto je prowadzi ma ogromne znaczenie.

jagieloniab0000

Posty: 7

 
Zawsze jak jadę to własnym samochodem. Rzeczywiście koszty są wyższe, ale przecież nie to jest najważniejsze. Zresztą jazda nawet na długich trasach wywołuje mi przyjemność, zatem nie chce wybierać żadnego busa.

yarpen2

Posty: 28

 
Bez problemów można znaleźć firmę organizującą przewozy do Niemiec. Znajomy, co kilka miesięcy jedzie i wraca. Ma jakąś firmę, ale nie wiem jak się nazywa. Jutro się będę z nim wdział to dam znać. Dużo nie płaci, bo często wraca, czyli mu się to musi opłacać.

@_yyy111

Posty: 4

 
Firma organizująca busy do Niemiec i innych krajów jest tutaj https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/. Można łatwo sprawdzić ich ofertę na stronie. Mają bardzo niskie ceny i często są jakieś rabaty, dlatego sporo daje się zaoszczędzić.

gregcie@

Posty: 17

 
Kilka razy w roku korzystam z busów do Niemiec i jestem zaspokojony. Firma przyjechała po mnie, a nawet mi pomogli w załatwianiu formalności. Robią to zazwyczaj przez telefon. Według mnie to idealne rozwiązanie, albowiem można bez stresu wsiąść do busa i jechać tam gdzie tylko chcemy. Trasa to już jest kłopot kierowcy.

mobista

Posty: 27

 
Jeśli jedzie się samemu do Niemiec zwłaszcza do Monachium albo dalej to nie ma sensu brać własnego samochodu. Lepiej żeby to być bus do Niemiec, bo to wyjdzie o wiele, wiele taniej. Wiem porównywałem sobie to.

namok

Posty: 13

 
Kilka razy w roku korzystam z busów do Niemiec i jestem zadowolony. Firma przyjechała po mnie, a nawet mi pomogli w załatwianiu formalności. Robią to najczęściej przez telefon. Według mnie to dobre rozwiązanie, bo można bez stresu wsiąść do busa i jechać tam gdzie tylko chcemy. Trasa to już jest problem kierowcy.

wisła1905

Posty: 12