Elewacje kompozytowe

Elewacje kompozytowe

Dobrej jakości deski tarasowe są mi potrzebne do samodzielnego montażu. Nie chcę zatrudniać specjalnie ekipy, chcę się tym sam zająć także montaż musi być prosty i logiczny. Co do desek to interesuje mnie coś niekoniecznie z naturalnego drewna, mogą być dobre kompozyty.

Black_Riot 

Posty: 4

 
Nic mi w tej chwili nie przychodzi do głowy, chyba najlepiej to będzie podjechać do jakiegoś sklepu ogolnobudowlanego i tam podpytać choć z drugiej strony w sieciówkach to różnie bywa z jakością.

syrena88

Posty: 11

 
Jest taka firma jak Tardex ja u nich kupowałem deski na taras i jestem zadowolony. Na stronie http://tardex-wpc.pl mają opisany montaż i samą budowę desek. Podoba mi się sam design, w zasadzie jeśli chodzi o estetykę to nie różnią się od naturalnego drewna ale przez to że są kompozytowe to nie mają wad naturalnego drewna, są mocniejsze i trwalsze.

Kolekcjoner

Posty: 13

 
Nie mam pomysłu skąd by zamówić taką podłogę na taras czy werandę...a w zasadzie to czym się różnie taras od werandy i jeszcze od balkonu? Czy to jest to samo? Podobny problem mam z rozróżnieniem tapczanu od wersalki i od kanapy....:)

Jacuś

Posty: 6

 
Trudno coś doradzić bo też musiałbym znać budżet jakim dysponujesz, desek czy innych materiałów jest dużo ale równie duża jest też rozpiętość cen.

enriquess

Posty: 6

 
Taras to ja może będę sobie robił gdzieś za rok za dwa, póki co mam dużo innych rzeczy do ogarnięcia przy domu...chociażby dach nadaje się do wymiany i tak samo trzeba odkopać fundamenty i zaizolować bo łapią wilgoć..ech.

plertoo3

Posty: 12

 
Powiem szczerze że te kompozytowe deski to są nie do rozróżnienia od naturalny z prawdziwego drewna. Jeśli ktoś nie ma w oku jakiegoś detektora to nie zauważy różnicy według mnie.

dada45

Posty: 13