okna świdnica, polecicie firmę ?

okna świdnica, polecicie firmę ?

Interesuje mnie bardzo duży wybór okien w Świdnicy. Firma ma być na miejscu, bo chce żeby wzięli od razu wymiary.

Dooog

Posty: 2

 
Według mnie najlepsze okna w Świdniku są tutaj https://www.danzal.com i tę firmę mogę polecić. Mają okna bardzo różne, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

warter88

Posty: 16

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem zaspokojony. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o wiele cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o wiele ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

Riko64

Posty: 20

 
Z tego, co wiem to firma, która stawiała mi dom kupowała okna w Świdnicy, które mają osiem komór. Mam dom energooszczędny i rzeczywiście są te okna super. Według mnie nic lepszego na rynku się teraz nie znajdzie. Dzięki takim oknom oszczędzamy bardzo wiele na grzaniu.

Yuri20

Posty: 3

 
Według mnie trzeba znaleźć zloty środek, jeśli wybiera się okna czy rolety. Cena powinna być zrównoważona, czyli nie płacimy za dużo, ale też nie wybieramy tego, co tanie. Nie jest tajemnicą, że jeśli okna są tanie to profil jest wykonany z kiepskich materiałów. Na jakieś systemy jak sześć komór to w ogóle nie ma, co tutaj liczyć. Dobrze dobrane okna to naprawdę bardzo duże oszczędności i trzeba o tym pamiętać.

Dziadek

Posty: 7

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, dlatego zostaje mi PCV.

ZaNK3R

Posty: 25

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem bardzo zaspokojony. Jest tam firma, jaka ma super oferty. Ceny są bardzo różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

Fanatyk

Posty: 11

 
Jeśli kupuje okna to tanie. Uważam, iż plastikowe okna nie winny być kosztowne. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Istotne żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeśli kupujecie okna to sprawdzajcie, jaką dają na nie gwarancje. Wówczas w razie problemów macie szansa zgłaszania tego o odzyskiwania kasy.

Katolik

Posty: 14

 
Dawniej nikt nie zwracał uwagi na ilość komór. Okna to okna i już. Dzisiaj jest w przeciwnym wypadku . Sam jak poszukiwałem okien w Świdnicy to odnalazłem firmę, która miała niskie ceny za sześciokomorowe. Jestem z nich bardzo zaspokojony.

Klakier

Posty: 8