pranie dywanów Człuchów, dobra firma ?

pranie dywanów Człuchów, dobra firma ?

Muszę pozbyć się sierści kotów z dywanu. Może polecacie jakąś skuteczną usługę czyszczenia dywanów w Tucholi? Jest kilka pralni, natomiast nie bardzo wiem, komu można zaufać. Z góry dziękuję za pomoc.

Jimer66

Posty: 4

 
Planuję oddać dywan do prania, natomiast nie wiem, czy może lepiej zamówić ekipę do domu. Podobno też jest to skuteczne czyszczenie dywanów. Muszę poszukać w Świeciu dobrych pralni i porównać metody, jakie stosują.

miś_biały

Posty: 4

 
No właśnie na tym mi najniezwyklej zależy. Niedługo urodzę i dom przechodzi teraz gruntowne porządki :) Myślałam już z mężem, żeby w ogóle zrezygnować z wykładzin, niemniej jednak jakoś oboje nie widzimy naszego domu z pustymi podłogami :D Jak znacie jakąś dobrą pralnię, jaka proponuje czyszczenie dywanów w Tucholi, dajcie znać. Dziękuję.

bezi2

Posty: 7

 
Sprawdź sobie pralnie i porównaj metody, jakie stosują. Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów w Grudziądzu, to mogą przyjechać do domu i wyprać na miejscu, ale to wtedy nie jest tak skuteczne jak pranie w pralni. Wiem z własnego doświadczenia.

WF2015

Posty: 13

 
Jeżeli szukacie prania dywanów w Chojnicach, to polecam te usługi http://www.pralniadywanow.eu. Są skuteczną pralnią, jaka zna się na każdym rodzaju zabrudzeń i zanieczyszczeń.

Ciapek

Posty: 14

 
Dokładnie tak jest. Bez prania dywanów, z którego korzystam w Tucholi, mój dom byłby nie do życia. Po wypraniu dywan zawsze pachnie i jest świeżutki. Mam dwa duże dywany, które bez czyszczenia w pralni nie wyglądałyby dobrze i nie były bezpieczne dla dzieci.

Rico

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o pranie dywanów w Świeciu, to korzystałam z pralni, która faktycznie jest efektywna. Zabezpieczyli później dywan specjalną warstwą i teraz nie chłonie tak niezmiernie zanieczyszczeń.

Programista

Posty: 24