siatki rybackie, kto ?

siatki rybackie, kto ?

Poszukuję naprawdę mało nasiąkliwych siatek rybackich. Byłbym zainteresowany dużym zakupem, natomiast muszę mieć pewność, że to siatki perfekcyjnej jakości. Polecacie coś może dokładnie? Może jakiegoś sprawdzonego producenta?

wom_ww

Posty: 5

 
Siatki dla zwierząt domowych kupowałam tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatkidlazwierzatdomowych. Towar naprawdę zgodny z opisem, stanowi skuteczne zabezpieczenie, natomiast też akurat tutaj jest niedrogi. To niezwykle dobrej klasy siatki produkowane poprzez sprawdzonego producenta. Polecam.

piehoot

Posty: 25

 
Właśnie poszukuję tego typu siatek hodowlanych. Mam nadzieję, że polecicie jakiegoś dobrego producenta. Wiem, że PP jest sprawdzonym materiałem, lecz też chyba jakość zależy od wykonania?

Saagerrak

Posty: 6

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane na ogół właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, że na mnóstwo lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

Kowalski

Posty: 13

 
Siatki rybackie są fachowym rozwiązaniem. Nie widzę powodów, żeby szukać czegoś innego. Sprawdzają się wyśmienicie, sami ich używamy. Nic się z nimi nie dzieje. Mamy je od lat i nie narzekamy. Właściwie są najlepsze ze wszystkich, z których dotychczas korzystaliśmy.

Kobitka22

Posty: 9

 
A co powiecie o siatkach rybackich? Czy ten materiał będzie naprawdę na lata? Mam dylemat czy zdecydować się na tego typu rozwiązanie, czy może szukać czegoś niezwyklej doświadczonego?

plertoo3

Posty: 14

 
Mamy takie siatki rybackie i użytkuje się je wspaniale. Można powiedzieć, że nic złego się z nimi nie dzieje pomimo wpływu wody. Jesteśmy zadowoleni, bo w końcu mamy na stanie coś profesjonalnego. Polecamy wszystkim, a jak wiadomo te siatki mają wiele zastosowań.

krugerPL

Posty: 24

 
Nie zapomnij dobrać odpowiednich parametrów. Siatki dla kotów są bowiem różne. Zwróć szczególną uwagę na wielkość oczek, ale też na grubość sznurka. Możesz rzeczywiście dokładnie podpytać w sklepie, bo przedstawisz swoje oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.

propek1

Posty: 9

 
Uratowały nas siatki na ptaki, dlatego polecamy. To są naprawdę mocne siatki, dzięki którym można właściwie zabezpieczyć każde miejsce. Siatki są nie do zdarcia, przede wszystkim są odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe.

WF2015

Posty: 15

 
Z tego samego tworzywa można nabyć siatki dla kotów, ponieważ te są gwarancją rzeczywiście doskonałej jakości zabezpieczeń. Taką ochronę dla kota wykonałam w oknach i na tarasie. Teraz mam pewność, iż mój kotek jest w pełni bezpieczny :) Zakup najlepiej wykonać u producenta.

marcin225

Posty: 23