Strona główna > Zdrowie a uroda > Buty ślubne > wynajem auta do ślubu, polecicie portal?

wynajem auta do ślubu, polecicie portal?

wynajem auta do ślubu, polecicie portal?

Dzień dobry. Ile pieniędzy powinienem przygotować, gdy chcę wynająć zespół na wesele? Czekam na wskazówki :-)

Dzidzia

Posty: 5

 
W praktycznie każdym mieście działa co najmniej jedna cukiernia, która tworzy torty weselne. Wiadomo, że ich ceny będą uzależnione przede wszystkim od rozmiarów tortu, a więc ilości zaproszonych gości.

pawel253

Posty: 16

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant ślubny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, że zastanawiałem się, jak to będzie, ponieważ nie znaleźliśmy zbyt wiele rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

Marioleczka

Posty: 7

 
Firmy, które wykonują dekoracje na weselne znajdziecie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się bardzo przydatny w moim wypadku.

Oct714

Posty: 12

 
Jestem usatysfakcjonowany z tego, który zespół na wesele wybraliśmy. Nie ma problemu, abym podał Wam na niego namiary, aczkolwiek wyłącznie w prywatnej wiadomości, albowiem nie chciałbym tutaj nikogo publicznie reklamować. Nie mam w tym absolutnie żadnego interesu.

magnifann56

Posty: 25

 
Trudno mi powiedzieć, gdzie powinniście zamówić ozdoby na wesele. Ciekawym rozwiązaniem jest złożenie takiego zamówienia poprzez Internet. Ceny są przystępne.

jonek91

Posty: 23

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant ślubny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, iż zastanawiałem się, jak to będzie, gdyż nie odnaleźliśmy zbyt wiele rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

Joe

Posty: 10