Poszukuję dobrego sklep z akcesoriami CNC !

Poszukuję dobrego sklep z akcesoriami CNC !

Założenie tego wątku to akt rozpaczy:) Już nie wiem w jaki sposób znaleźć jakiś kumaty sklep z elementami mechaniki w sieci...Konkretnie poszukuję przekładni planetarnych w korzystnej cenie. Gdziekolwiek dzwonię, albo piszę maile to mi mówią, że – teraz nie mamy tego w ofercie.

Ręce opadają...

666marian

Posty: 24

 
Z paskami klinowymi to jest grubsza sprawa. Sam mam problem ze odszukaniem dobrego sklepu, który by ten temat porządnie ogarniał – jak to mówi młodzież. Jakieś światełko w tunelu zapaliła ostatnio firma http://www.ebmia.pl, u której odszukałem kilka fajnych modeli w dobrej cenie. Można tutaj dostać nie tylko pasek klinowy, niemniej jednak też koła do pasów i napinacze pasów.

KamiKAzeDBC

Posty: 26

 
Siemka, witam. Co do elektrowrzeciona to wydaje mi się, iż fajną ofertę pod tym względem przygotował http://www.ebmia.pl. Kupuję tam systematycznie właśnie tego typu rzeczy i nie narzekam. Mają szeroki wybór i odpowiednie ceny, w szczególności jak się porówna z tym co oferują inni dostawcy. Sprawdź sobie zresztą na http://www.ebmia.pl/elektrowrzeciona-elektrowrzeciona-c-68_71.html czy takie modele Cię interesują, czy chodzi Ci o inny typ.

Buła

Posty: 24

 
Witam również.

Sporo zależy od tego jaki dokładnie silnik krokowy Cię interesuje. Ja zamawiałem w zeszłym miesiącu ze strony http://www.ebmia.pl/automatyka-silniki-krokowe-sterowniki-c-197_1214.html silnik o dość niskim momencie trzymającym. Taki sprzęt doskonale mi się sprawdza w dzisiejszym użytku. Nie wiem, jak tam w przypadku pozostałych typów, lecz ten jest OK, także polecam.

Kowalski

Posty: 26

 
Uśmiecham się pod nosem, bo idealnie wiem jak teraz ciężko jest odnaleźć porządny sklep, z takim sprzętem jak choćby falownik:) Ja pytałem po znajomych, pisałem na forach i w końcu dotarłem do kilku ciekawych ofert. Przekonał mnie w końcu sklep http://www.ebmia.pl/automatyka-falowniki-c-197_72.html, który oferuje falowniki LENZE w niezmiernie przyjaznych cenach. Wysyłka szybka, obsługa konkretna.

Seba123

Posty: 21

 
No witam serdecznie!

Panie drogi, znam ten problem:) Moje poszukiwania na szczęście nie trwały zbyt długo. Śruba kulowa nie zdążyła mi się jeszcze śnić po nocach, natomiast i tak się naszukałem (biorąc pod spostrzeżenie mój brak cierpliwości). Najbardziej zależało mi na marce Hiwin za drobne pieniądze. Taką ofertę przygotował sklep http://www.ebmia.pl. Jednakże nie jedynie cena jest u nich na plus. Obsługa nastawiona na klienta, nie ma rzeczy nie do uzgodnienia.

Hardkorowy Koksu

Posty: 21

 
Jeżeli chodzi o łożysko kulkowe, stożkowe, igiełkowe, baryłkowe i pozostałe typy to dość ciekawie tego typu produkty wyglądają w sklepie EBMIA. Może słyszałeś o nich? Jeżeli nie, to tutaj masz link bezpośrednio do łożysk – http://www.ebmia.pl/mechanika-lozyska-rolki-akcesoriabrtuleje-slizgowe-c-196_140.html. Warta uwagi propozycja moim skromnym zdaniem.

martins6

Posty: 25