Warszawa sklepy wędkarskie???

Warszawa sklepy wędkarskie???

Znacie dobry sklep z woblerami rękodziełami. Chodzi mi przede wszystkim o sensowne ceny i markę. Dzięki.

dziobuś

Posty: 15

 
Jeśli dopiero co zaczynasz, proponuję lepiej iść do stacjonarnego sklepu wędkarskiego. Sprzedawcy udzielą więcej fachowych informacji. Zawsze to pewniej.

Grochu

Posty: 17

 
Ja wolę woblery bezsterowe. Jak sobie sam nie szarpnę to nie czuję, iż łowię. Dla mnie sprawa z rodzajem sterów jest nieco zagmatwana i do końca wcale mi nie pomagają. Są i zwolennicy steru, ja do nich nie należę.

michooo56

Posty: 6

 
Prezenty dla zapalonego wędkarza to spore ryzyko. Jak ktoś łowi na woblery to ma ich chyba pod dostatkiem?

Ja bym postawił na stołeczek rybacki:)

m3sh

Posty: 24

 
Ja też tworzę woblery rękodzieła. Nie sprzedaję ich, lecz wiele z nich podarowałem znajomym. Są bardzo zadowoleni. Szczególnie z tych arcy pieczołowicie tworzonych uklejek, o których mógłbym tu pisać i pisać. Wciąż się rozwijam i to daje mi satysfakcję.

prostaczek4

Posty: 22

 
Żeby sklep wędkarski uznać za sprawdzony, sam musisz go sprawdzić. My powiemy jedno, ty drugie. Jeśli jesteś z okolic Gdańska pisz na pw, postaram się odpowiedzieć. Możesz też zerknąć tutaj http://e-garbus.pl/przynety/woblery.html.

Polaczek90

Posty: 24

 
Pomysł ekstra. W tamtym sezonie dzięki pomocy żony odkryłem w sobie pasję do wędki. Podsunęła mi świetny pomysł. Jeśli chodzi o sklep wędkarski, w sieci jest ich ogrom. Ja korzystam ze sprawdzonego miejsca w moim małym miasteczku.

dspk666

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o sklep wędkarski w Warszawie to jest kilka godnych polecenia. Tym niezwyklej, iż nie mają wygórowanych cen, wciąż są jakieś nowości. Jest w nich spory asortyment z odzieży, akcesoria itp. Skontaktuj się ze mną na pw. Udzielę ci bliższych informacji.

Czekam.

tuba34

Posty: 12

 
Proponuję przejrzeć co mają w sklepie wędkarskim w Warszawie. Z elektroniki mają tam porządnej jakości sprzęt. Sam kupowałem tam i znajomi też. Sprawdza się, jest bezawaryjny. Polecam. A co do cen, to jak zdążyłem zauważyć, nie mają tak drogo, jak w porównaniu z innymi sklepami w stolicy.

gregcie@

Posty: 15