Strona główna > Zdrowie a uroda > Medycyna > dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Jak to z Waszej perspektywy wygląda jeśli chodzi o stomatologię estetyczną i tak zwane metamorfozy uśmiechu macie jakieś sprawdzone miejsce, gdzie będzie warto się na taki zabieg wybrać i będzie wykonany na odpowiednim poziomie? Jak możecie mi coś pod tym kątem polecić to dajcie znać.

saradonin

Posty: 4

 
Faktycznie jeśli chodzi o stomatologię estetyczną to trzeba mieć kogoś kto ma doświadczenie w temacie i będzie w stanie zagwarantować indywidualne podejście do pacjenta. Wtedy będzie można oczekiwać, że te zabiegi będą wykonane na wysokim poziomie.

Gumis

Posty: 6

 
Może zobacz jak to wygląda jeśli chodzi o metody all on 6, to dobra opcja jak masz odbudowę protetyczną przed sobą, ale oczywiście trzeba także mieć kogoś kto będzie znał dobrze ta metodę i będzie w stanie to wykonać na odpowiednim poziomie. Temat nie jest prosty więc warto mieć dobrego specjalistę do tego.

Zdzichu 

Posty: 11

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o licówki czy korony to będzie trzeba mieć kogoś kto umie to dobrze zrobić. Sam jestem po takich licówkach, które były nie udane i faktycznie potem będzie to spory problem jeśli ktoś się musi z tym zmagać. Więc warto będzie szukać kogoś kto będzie w stanie w tym kierunku coś zaproponować.

pioner

Posty: 11

 
Niewątpliwie przy nowoczesnych metodach stomatologicznych można osiągnąć bardzo dobre efekty, ale trzeba również mieć kogoś kto takie metody promuje i jest w stanie nowoczesne zabiegi zaproponować.

pawel253

Posty: 11

 
Licówki, korony, implanty – oferta stomatologii zachowawczej połączona z estetyką zębów to klinika Macieja Drosd - www.drosd.pl. Można telefonicznie umówić się na wizytę, też łatwiej będzie dowiedzieć się w ten sposób więcej o świadczonych usługach.

Madzia

Posty: 6

 
Dla mnie jeśli chodzi o stomatologię warto mieć kogoś kto stara się indywidualnie podchodzić do tematu i będzie w stanie zagwarantować realizację usługi na odpowiednim poziomie. Doświadczenie na pewno ma znaczenie również dla tego jak będzie wyglądać kontakt ze stomatologiem.

humer56

Posty: 6

 
Jest już duże grono specjalistów, stomatologów, którzy z metodami all on 6 i all on 4 pracują i można będzie liczyć na ich wyjątkowe efekty, ale faktycznie warto będzie mieć kogoś kto wysoką jakość usług w tym kierunku będzie w stanie zaproponować.

dyduś23

Posty: 21