Strona główna > Dom > Rośliny ogrodowe > trawy ozdobne, szukam producenta!

trawy ozdobne, szukam producenta!

trawy ozdobne, szukam producenta!

Gdzie można znaleźć duży wybór roślin do ogrodów? Szukam wiarygodnego miejsca z ciekawymi ofertami.

jommen

Posty: 7

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, natomiast ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

mniszko

Posty: 6

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie kłopot, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

doprzodu67

Posty: 6

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

eror81

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bo wygląda naprawdę super. Mnie się podoba. W szkółce takiego kupiłem i nie sądziłem, że będzie taki ładny. Z tym, że ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

Lopez58

Posty: 10

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, jaka się tym zajmuje to robiła i przywieźli faktycznie wspaniałe okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bo tak faktycznie się na tym nie znam. Mnie tylko cieszy wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

RuFiK

Posty: 27

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

D.N.O.

Posty: 33

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła naprawdę piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

Fanatyk

Posty: 11

 
W sprzedaży jest dużo mniej i niezwyklej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najniezwyklej się nadają do ogrodu.

przemek55

Posty: 8

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, iż moi znajomi mają i to gigantyczne ogrody, lecz spędzają tam niezwykle dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

derums3

Posty: 11