Sadzonki krzewów owocowych, proszę o pomoc !

Sadzonki krzewów owocowych, proszę o pomoc !

Znacie porządne oferty odnośnie borówki amerykańskiej wysokiej? Szukam zdrowych sadzonek, producenta u którego można też liczyć na skup owoców i pomoc przy plantacji. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Dresik

Posty: 10

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, ale nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

jpyzio

Posty: 19

 
Jak szukacie sprawdzonych sadzonek borówki amerykańskiej to proponuję nabycie od tego gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php. W tamtym roku koleżanka mi poleciła, naprawdę pożądane byłoby, zdrowe i silne sadzonki.

Gurugum

Posty: 25

 
No takie możliwości są. Już od kilku lat hoduję borówkę amerykańską wysoką i nie narzekam, sprzedaję gospodarstwu od sadzonek i tak w sezonie zawsze parę złotych mi dodatkowo wpadnie. Nie powiem, trzeba włożyć trochę pracy, ale mnie sprawia to satysfakcję. Polecam działać:)

DevilScream

Posty: 19

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, bo nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

zabawaa

Posty: 13

 
No proszę, widzę, iż jest gigantyczne zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od paru lat i faktycznie polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich zrobić super przetwory, to niezmiernie cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

Waka Waka

Posty: 30

 
No można powiedzieć, że mają sadzonki krzewów wręcz niezniszczalne. Też szukałem miejsca, w którym zatrzymałbym się na jakiś czas, bo jest jakość. Tutaj tak jest. Posiadają bardzo szeroką ofertę, do ogrodów po prostu w sam raz, dlatego warto do nich zajrzeć. Polecam też za ceny, bo są bardzo konkurencyjne.

shelby

Posty: 25